У Києві 17-18 липня було зафіксовано більше десятка випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію.
Захворювання зафіксували у десятьох мешканців Оболонського, Дніпровського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського районів.
Про це повідомили в Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.
За попередньою інформацією, ймовірною причиною хвороби могло стати вживання містянами 15-17 липня неякісної готової продукції у закладі громадського харчування Подільського району.
Розпочато епідеміологічне розслідування.
У Київському міському ЦКПХ наголошують, що у разі появи перших симптомів гострих кишкових захворювань треба обов'язково звернутися до лікаря.
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Читайте також:
Вони є в будь-якому супермаркеті: названі продукти, які забирають 15 років вашого життя
Ви весь час робили це неправильно: які продукти насправді не потрібно мити
Буде постійно витріщати: названі продукти, які викликають постійне здуття живота
У жодному разі не вживайте це: 5 продуктів, які заборонені при підвищеному тиску
